Powrót do przeszłości? Wnętrze w stylu Vintage!

mar 15, 2022 | Aktualności | 0 komentarzy

Styl Vintage we wnętrzach inspirowany jest minionymi trendami. Jest to przestrzeń wypełniona kolorami, oryginalnymi połączeniami oraz ciekawymi wzorami.
Specyficzny charakter minionej epoki nadają temu wnętrzu dekoracje ścienne.

Decory ścienne

Metalowe decory to idealna propozycja dla osób poszukujących prostych ale efektownych rozwiązań. Tworzą one niepowtarzalne wrażenie we wnętrzu. Dzięki swojej trójwymiarowości nadają mu głębi i niezwykłego wyrazu. Są bardzo łatwe w montażu i nie wymagają szczególnej dbałości przez cały okres użytkowania.

Obrazy szklane

Szklane obrazy z serii Vintage to połączanie lustra oraz dekoracji ściennej.  Ich niezwykła tafla charakteryzuje się postarzanymi, geometrycznymi wzorami, które idealnie sprawdzą się we wnętrzu utrzymanym w stylu Vintage.  Dodatkowo zyskamy dzięki nim optycznie więcej przestrzeni.

 

Lustra

Pełnią funkcję dekoracyjną oraz praktyczną. Powiększają i rozświetlają wnętrze oraz ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie.  Lustra w stylu Vintage charakteryzują się barwną i obszerną ramą,  która sprawia, że lustro staje się głównym elementem dekoracyjnym na ścianie.

 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *