Jak znaleźć idealne donice do ogrodu?

sty 25, 2022 | Aktualności | 0 komentarzy

Nieistotne czy spędzasz czas w ogromnym ogrodzie, na tarasie, czy też małym balkonie. Najważniejsze abyś mógł poczuć się w nim wyjątkowo. Twoja przestrzeń powinna być idealnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Nieodzownym elementem w wystroju ogrodów i tarasów są donice. Wbrew pozorom wybór idealnej donicy nie jest prosty. Muszą spełniać one określone warunki, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się nimi przez wiele sezonów.

 

Przede wszystkim jakość! 

Podstawą jest to, z czego dana donica jest wykonana. Do użytku zewnętrznego idealnie sprawdzą się korytka oraz donice wykonane z cementu lub betonu. Na trwałość bardzo dobrze wpływa również wzmocnienie wykonane z włókna szklanego.  Najbardziej odporne na warunki atmosferyczne są donic serii Wenecja i Grigio oraz misy z serii Giardino.

 

Nie zapominajmy również o designie!

Donice powinny być odpowiednio dobrane do roślin, które planujemy w nich posadzić.

Kwadratowe donice z serii Wenecja oraz Grigio idealnie sprawdzą się do wyższych krzewów. Dzięki swojej formie są bardzo stabilne i z pewnością nie zdominują posadzonej w nich roślinności. Wręcz przeciwnie! Dzięki delikatnemu zdobieniu pomogą wydobyć jej piękno!

Misy Giardino perfekcyjnie zgrają się z nisko rosnącymi kwiatami.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *