Donice w domach i ogrodach! – Jak dobrze dobierać je do stylu wnętrza?

sie 17, 2021 | Aktualności | 0 komentarzy

Duża ilość roślin w otoczeniu doskonale wpływa na nasz organizm. Warto wiec wprowadzić je do swojego domu! Nie od dziś wiadomo, że skrzydłokwiat świetnie oczyszcza powietrze, a jego bujne, zielone liście są doskonałą dekoracją.

Dla miłośników designu równie ważne jest ich opakowanie. Na rynku jest obecnie dostępnych wiele osłonek oraz donic, warto przyjrzeć się tym, które skradły serca naszych klientek.

Wybierając osłonki, warto kierować się dwiema zasadami. Po pierwsze muszą one podkreślać urok wnętrza w którym się znajdują, a po drugie dobrze komponować z innymi dodatkami.

STYL ETNO

Idealny sposób na urozmaicenie wnętrza oraz upamiętnienie podróży to dodatki w stylu etno. Nasycone kolory, geometryczne zdobienia, wyraziste kolory, naturalne materiały, nawiązują do historii danego kraju.

STYL PROWANSALSKI

Kolorystyka Prowansji to subtelne, jasne, romantyczne odcienie bieli. Prowansalskie wnętrza nawiązują do sielskiego klimatu wsi oraz domowego ciepła.

W domu oraz ogrodzie idealnie sprawdzą się praktyczne i proste korytka oraz donice.

STYL NOWOCZESNY

Dużą rolę odgrywa tutaj prostota formy. Nowoczesne wystroje wnętrz najczęściej eleganckie i nie przytłaczaj duża ilością dekoracji oraz zdobień.

Właśnie dlatego , że przedmiotów jest niewiele, warto postawić na te wyjątkowe.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *