Najnowsze produkty

Dbamy o ciągłe poszerzanie naszego asortymentu o coraz to piękniejsze produkty. Zależy nam, by wpisały się w styl Twoich wnętrz. Chcemy, byś odnalazł u nas unikalne dekoracje. Wkładamy wysiłki w wyszukanie perełek, którymi możesz się zachwycić i zrobić wrażenie na odwiedzających Cię bliskich.

Piękna aranżacja wnętrza – piękny nastrój

Od dawna wiadomo, że to czym się otaczasz ma wpływ na Twoje samopoczucie i nastrój. Ładne otoczenie spowoduje, że z radością powitasz każdy dzień. Pomożemy Ci je stworzyć, wyposażając w zdobne elementy dekoracyjne, stylowe i szykowne dodatki i oryginalne drewniane meble o interesującym wzornictwie.

Nowości

Wśród nowości w naszym sklepie odnajdziesz piękną ceramikę o przecieranej fakturze. Idealnie wpiszą się w stylistykę vintage czy prowansalską. Błysk złotego koloru nada pomieszczeniom światła i blichtru. Wybierz spomiędzy różnych rozmiarów. Wnętrza loftowe ozdobią na pewno osłonki w surowym rdzawym kolorze. Idealnie wpiszą się w wystrój industrialnych pokoi.

Klasyczna ceramika

Odważnym Klientom polecamy amfory i słupki ceramiczne rodem ze starożytnej Grecji. To na pewno będzie przykuwający oko element. Ceramika to podstawa m. in. nurtu prowansalskiego. Będzie również idealna dla osób, których inspiruje sztuka starożytna. Wybieraj spomiędzy różnych rozmiarów przedmiotów.

Szukasz inspiracji?

Śledź nasze propozycje mebli i dekoracji. Bądź z nimi na bieżąco. Będziemy starać się wyszukiwać najpiękniejsze przedmioty, wysokiej jakości produkty meblarskie, byś mógł tworzyć niebanalne projekty i otaczać się unikalnymi dodatkami.